Schedule & Results, BANTAM MINOR AA (Sault Major Hockey)

PrintTeam Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeOpponentVenueScoreResultStreak
Oct 20 20196:00 PMPEEWEE MAJOR AAA JR GREYHOUNDSGFL Memorial Gardens
BA14Oct 24 20196:00 PMSK Steel (Team 1)Rankin arena
BMAA1Oct 26 20191:30 PMBlind River N.Shore ThundercatsJohn Rhodes rink 2
BMAA2Oct 26 20197:30 PMBlind River N.Shore ThundercatsGFL Memorial Gardens
Oct 27 20191:00 PMBantam AA WildcatsMcMeeken
BA17Oct 30 20196:00 PMSource for SportsRankin arena
BMAA3Nov 02 20197:30 PMSudbury Wolves Min AAJohn Rhodes rink 1
BMAA4Nov 03 201910:30 AMSudbury Wolves Min AAJohn Rhodes rink 2
BA24Nov 13 20196:30 PMTeam HolzworthGFL Memorial Gardens
BA27Nov 14 20198:00 PMBantam AA WildcatsGFL Memorial Gardens
BMAA5Nov 17 20192:00 PMBlind River N.Shore ThundercatsElliot Lake Arena
BA30Nov 21 20196:00 PMNorthern Chiro. & Physio Knights (Team 4)Rankin arena
BA34Nov 28 20198:00 PMSK Steel (Team 1)GFL Memorial Gardens
BMAA6Nov 30 20191:30 PMNorth Bay Trappers Min AAJohn Rhodes rink 1
BMAA7Nov 30 20197:30 PMNorth Bay Trappers Min AAJohn Rhodes rink 1
BMAA8Dec 01 201910:30 AMNorth Bay Trappers Min AAMcMeeken
BMAA9Dec 14 201912:30 PMTimmins North Stars Min AAArchie Dillon sports plex
BMAA10Dec 14 20196:30 PMTimmins North Stars Min AAArchie Dillon sports plex
BMAA11Dec 15 20199:30 AMTimmins North Stars Min AAArchie Dillon sports plex
BA43Dec 19 20196:00 PMNorthern Chiro. & Physio Knights (Team 4)Rankin arena
BA83Dec 29 20194:30 PMBantam AA WildcatsJohn Rhodes rink 2
BA51Jan 09 20206:00 PMSK Steel (Team 1)Rankin arena
Jan 11 20203:00 PMSudbury John Rhodes rink 2
Jan 11 20209:00 PMSudbury GFL Memorial Gardens
Jan 12 20209:30 AMSudbury McMeeken
BA56Jan 16 20206:00 PMSource for SportsRankin arena
BMAA12Jan 18 20207:30 PMNickel City Sharks Bantam AJohn Rhodes rink 1
BMAA13Jan 19 202010:30 AMNickel City Sharks Bantam AJohn Rhodes rink 2
BA60Jan 23 20208:00 PMNorthern Chiro. & Physio Knights (Team 4)GFL Memorial Gardens
BMAA14Jan 25 202012:00 PMCopper Cliff Reds Bantam ASudbury Arena
BMAA15Jan 25 20204:15 PMCopper Cliff Reds Bantam ACountryside arena #2
BMAA16Jan 26 202011:00 AMCopper Cliff Countryside arena #2
BA67Feb 06 20206:00 PMTeam HolzworthRankin arena
BMAA17Feb 08 202012:00 PMSudbury Wolves tba
BMAA18Feb 08 20208:00 PMNickel City Jr Sons Min AARay Plourde Arena
BMAA19Feb 09 20208:00 AMNickel City Jr Sons Min AARay Plourde Arena
BMAA20Feb 15 20201:30 PMTimmins North Stars Min AAJohn Rhodes rink 2
BMAA21Feb 15 20208:00 PMTimmins North Stars Min AAMcMeeken
BMAA22Feb 16 202010:30 AMTimmins North Stars Min AAJohn Rhodes rink 2
BA82Mar 05 20207:30 PMTeam HolzworthRankin arena
View Another Team
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Printed from saultmajorhockey.ca on Tuesday, October 15, 2019 at 9:05 PM