Schedule & Results (Sault Major Hockey)

PrintOrganization Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeCategoryTeamOpponentVenueScoreResult
Sep 19 20189:00 PM TORNADO JUVENILESMIDGET AA Mrs B's BruinsJohn Rhodes rink 2
Sep 26 20186:30 PMMASoo Attack (Min. Midget A)Soo Steelheads Midget AGFL Memorial Gardens
Sep 27 20188:00 PMMBAnd-Son Titans (team 2)Pineridge Auto (team 1)GFL Memorial Gardens
Sep 27 20189:30 PMMBSoo Steelheads (team 4)Bucci’s Bandits (team 3)GFL Memorial Gardens
Sep 30 20181:30 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsElliot LakeGFL Memorial Gardens
Oct 01 20187:30 PMMASoo Attack (Min. Midget A)GFL GrizzliesRankin arena
Oct 01 20188:00 PMMBBucci’s Bandits (team 3)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Oct 01 20189:30 PMMBSoo Steelheads (team 4)And-Son Titans (team 2)GFL Memorial Gardens
Oct 03 20187:30 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsTORNADO JUVENILESRankin arena
Oct 03 20188:00 PMMASoo Steelheads Midget ASoo Attack (Min. Midget A)GFL Memorial Gardens
Oct 04 20186:30 PMMBSoo Steelheads (team 4)Pineridge Auto (team 1)GFL Memorial Gardens
Oct 04 20188:00 PMMBAnd-Son Titans (team 2)Bucci’s Bandits (team 3)GFL Memorial Gardens
Oct 04 20189:30 PMMASoo Steelheads Midget AGFL GrizzliesGFL Memorial Gardens
Oct 05 20187:00 PMMBPineridge Auto (team 1)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Oct 05 20188:30 PMMBBucci’s Bandits (team 3)Soo Steelheads (team 4)GFL Memorial Gardens
Oct 11 20187:30 PMMAGFL GrizzliesSoo Attack (Min. Midget A)Rankin arena
Oct 12 20187:30 PMMBPineridge Auto (team 1)And-Son Titans (team 2)John Rhodes rink 2
Oct 13 201812:00 PMMBBlind riverSoo Steelheads (team 4)John Rhodes rink 1
Oct 13 20181:30 PMMBPineridge Auto (team 1)Bucci’s Bandits (team 3)John Rhodes rink 1
Oct 13 20186:00 PMMBBlind riverAnd-Son Titans (team 2)McMeeken
Oct 13 20187:30 PMMASoo Steelheads Midget AMIDGET AA Mrs B's BruinsMcMeeken
Oct 14 20186:00 PMBBmidget girls 3TMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Rankin arena
Oct 14 20186:00 PMBBFratelli's Phantoms (Niro-#1)midget girls 1GFL Memorial Gardens
Oct 14 20187:30 PMBBmidget girls 2Inside Out Contracting (Clark #5)Rankin arena
Oct 15 20188:00 PMMBDesbaratsSoo Steelheads (team 4)GFL Memorial Gardens
Oct 15 20189:30 PMMBBucci’s Bandits (team 3)And-Son Titans (team 2)GFL Memorial Gardens
Oct 16 20187:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSSoo IndiansNorris Center
Oct 17 20187:30 PMMASoo Attack (Min. Midget A)Soo Steelheads Midget ARankin arena
Oct 18 20188:00 PMMBDesbaratsAnd-Son Titans (team 2)GFL Memorial Gardens
Oct 18 20189:30 PMMBPineridge Auto (team 1)Bucci’s Bandits (team 3)GFL Memorial Gardens
Oct 20 201810:30 AMMASoo Attack (Min. Midget A)GFL GrizzliesRankin arena
Oct 20 20188:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSNorth Bay Powassan
Oct 21 20189:00 AMBADionisi Stars (Team 2)SK Steel (Team 1)Rankin arena
Oct 21 201810:30 AMBANorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)Soo Source for Sports (Team 3)Rankin arena
Oct 21 201810:30 AMMBAnd-Son Titans (team 2)Soo Steelheads (team 4)McMeeken
Oct 21 201812:00 PM TORNADO JUVENILESElliot Lake Elliot Lake Arena
Oct 21 201812:00 PMMBBucci’s Bandits (team 3)Blind riverMcMeeken
Oct 21 20181:30 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSNorthBay minorsPowassan
Oct 21 20184:30 PM TORNADO JUVENILESElliot Lake Elliot Lake Arena
Oct 21 20185:00 PMMBPineridge Auto (team 1)Blind riverJohn Rhodes rink 2
Oct 22 20188:00 PMMBAnd-Son Titans (team 2)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Oct 22 20189:30 PMMBPineridge Auto (team 1)Soo Steelheads (team 4)GFL Memorial Gardens
Oct 24 20186:00 PMBANorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)WildcatsRankin arena
Oct 24 20187:30 PMBASK Steel (Team 1)Dionisi Stars (Team 2)Rankin arena
Oct 24 20187:45 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSsudbury minorsCountryside arena #2
Oct 25 20186:00 PM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSBANTAM AA SOO GREYHOUNDSRankin arena
Oct 25 20187:30 PMMAGFL GrizzliesSoo Steelheads Midget ARankin arena
Oct 26 20186:30 PMBBInside Out Contracting (Clark #5)Soo Thunder (Comba #6)GFL Memorial Gardens
Oct 26 20187:30 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSNorth Bay John Rhodes rink 2
Oct 26 20188:00 PMBBFratelli's Phantoms (Niro-#1)Ruscio Knights (Alcock #2)GFL Memorial Gardens
Oct 26 20189:30 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Sault Blackhawks (Sepkowski #4)GFL Memorial Gardens
P1-9Oct 27 201810:30 AM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSWest Ferris Trappers PW AARankin arena
Oct 27 201812:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSNorth Bay John Rhodes rink 2
Oct 27 20181:00 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNorth Bay John Rhodes rink 1
Oct 27 20182:30 PM PEEWEE MINOR AAA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City Sons AAAGFL Memorial Gardens
B1-17Oct 27 20182:30 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSNickel City Jr Sons Min AAGarson
Oct 27 20184:30 PMMASoo Steelheads Midget ASoo Attack (Min. Midget A)GFL Memorial Gardens
P1-12Oct 27 20186:00 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSWest Ferris Trappers PW AAGFL Memorial Gardens
Oct 27 20186:00 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSNorth Bay John Rhodes rink 1
Oct 27 20187:30 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNorth Bay GFL Memorial Gardens
B1-16Oct 27 20188:00 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSNickel City Jr Sons Min AAChelmsford
Oct 27 20188:00 PM PEEWEE MINOR AAA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City Sons AAAMcMeeken
Oct 27 20189:30 PMMAGFL GrizzliesMIDGET AA Mrs B's BruinsGFL Memorial Gardens
Oct 28 20189:00 AM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNorth Bay GFL Memorial Gardens
Oct 28 201810:00 AM PEEWEE MINOR AAA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City Sons AAARankin arena
Oct 28 201810:30 AM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSNorth Bay John Rhodes rink 2
Oct 28 201811:30 AMMBSoo Steelheads (team 4)Blind riverMcMeeken
Oct 28 20181:00 PMMBDesbaratsPineridge Auto (team 1)McMeeken
Oct 28 20182:30 PMBBRuscio Knights (Alcock #2)midget girls 2GFL Memorial Gardens
Oct 28 20185:00 PMMBBlind riverBucci’s Bandits (team 3)John Rhodes rink 2
Oct 28 20186:00 PMBBmidget girls 1Sault Blackhawks (Sepkowski #4)Rankin arena
Oct 28 20187:30 PMBBmidget girls 3Soo Thunder (Comba #6)Rankin arena
Oct 29 20186:00 PMBASK Steel (Team 1)PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSRankin arena
Oct 29 20187:30 PMMAGFL GrizzliesSoo Attack (Min. Midget A)Rankin arena
Oct 29 20188:00 PMMBBucci’s Bandits (team 3)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Oct 29 20189:30 PMMBAnd-Son Titans (team 2)Pineridge Auto (team 1)GFL Memorial Gardens
Oct 31 20186:00 PMMBBucci’s Bandits (team 3)Pineridge Auto (team 1)Rankin arena
Oct 31 20187:30 PMMAGFL GrizzliesSoo Steelheads Midget ARankin arena
Nov 01 20186:00 PMBADionisi Stars (Team 2)Soo Source for Sports (Team 3)Rankin arena
Nov 01 20187:30 PMBASK Steel (Team 1)Northern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Nov 01 20188:00 PMBBRuscio Knights (Alcock #2)Fratelli's Phantoms (Niro-#1)GFL Memorial Gardens
Nov 01 20189:30 PMMBSoo Steelheads (team 4)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Nov 02 20187:00 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSDetroit Belle TireJohn Lindell Arena
Nov 02 20187:30 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSKapuskasing John Rhodes rink 2
Nov 03 201812:00 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsElliot LakeJohn Rhodes rink 1
Nov 03 201812:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSKapuskasing John Rhodes rink 2
Nov 03 20181:30 PMMBAnd-Son Titans (team 2)Blind riverJohn Rhodes rink 1
Nov 03 20184:30 PMMASoo Steelheads Midget AElliot LakeJohn Rhodes rink 1
Nov 03 20186:00 PMMBSoo Steelheads (team 4)Bucci’s Bandits (team 3)John Rhodes rink 1
Nov 03 20186:30 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSNorthBay minorsJohn Rhodes rink 2
Nov 03 20187:00 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSGrand Rapids Fox MotorsJohn Lindell Arena
Nov 03 20187:30 PMMBPineridge Auto (team 1)Blind riverJohn Rhodes rink 1
Nov 04 201811:30 AM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSOJG AAA Troy Sports Centre
Nov 04 201812:30 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSNorthBay minorsJohn Rhodes rink 2
Nov 04 20185:00 PMBBSault Blackhawks (Sepkowski #4)midget girls 2John Rhodes rink 2
Nov 04 20186:00 PMBBmidget girls 3Inside Out Contracting (Clark #5)Rankin arena
Nov 04 20187:30 PMBBmidget girls 1Soo Thunder (Comba #6)Rankin arena
Nov 05 20186:00 PMBASK Steel (Team 1)Dionisi Stars (Team 2)Rankin arena
Nov 05 20187:30 PMBASoo Source for Sports (Team 3)Northern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Nov 05 20188:00 PMMBAnd-Son Titans (team 2)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Nov 05 20189:30 PMMBSoo Steelheads (team 4)Pineridge Auto (team 1)GFL Memorial Gardens
Nov 07 20186:00 PMBAWildcatsDionisi Stars (Team 2)Rankin arena
Nov 07 20187:30 PMBBSoo Thunder (Comba #6)Ruscio Knights (Alcock #2)John Rhodes rink 2
Nov 07 20187:30 PMBANorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)Soo Source for Sports (Team 3)Rankin arena
Nov 07 20188:00 PMMASoo Steelheads Midget AMIDGET AA Mrs B's BruinsGFL Memorial Gardens
Nov 07 20189:00 PMBBInside Out Contracting (Clark #5)TMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)John Rhodes rink 2
Nov 08 20186:00 PMBASoo Source for Sports (Team 3)Dionisi Stars (Team 2)Rankin arena
Nov 08 20186:30 PMMBSoo Steelheads (team 4)And-Son Titans (team 2)GFL Memorial Gardens
Nov 08 20187:30 PMBASK Steel (Team 1)Northern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Nov 08 20188:00 PMMBDesbaratsBucci’s Bandits (team 3)GFL Memorial Gardens
Nov 08 20189:30 PMMASoo Attack (Min. Midget A)GFL GrizzliesGFL Memorial Gardens
Nov 09 20186:30 PMMAGFL GrizzliesSoo Steelheads Midget AGFL Memorial Gardens
Nov 09 20187:30 PMBBRuscio Knights (Alcock #2)TMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)John Rhodes rink 2
Nov 09 20188:00 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsSoo Attack (Min. Midget A)GFL Memorial Gardens
Nov 09 20189:00 PMBBSoo Thunder (Comba #6)Fratelli's Phantoms (Niro-#1)John Rhodes rink 2
Nov 10 201810:00 AM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNorth Bay Powassan
Nov 10 201812:00 PMMBBlind riverSoo Steelheads (team 4)John Rhodes rink 2
B1-23Nov 10 20181:30 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSSudbury Wolves Maj AAJohn Rhodes rink 2
Nov 10 20184:00 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNorth Bay Powassan
Nov 10 20186:00 PMMBBlind riverAnd-Son Titans (team 2)McMeeken
Nov 10 20186:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSNew Liskeard John Rhodes rink 1
B1-24Nov 10 20187:30 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSSudbury Wolves Maj AAMcMeeken
Nov 11 201810:30 AM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSNew Liskeard John Rhodes rink 2
Nov 11 201812:00 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNorth Bay Sturgeon Falls Arena
Nov 11 20185:00 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)midget girls 2John Rhodes rink 2
Nov 11 20186:00 PMBBmidget girls 1Ruscio Knights (Alcock #2)Rankin arena
Nov 11 20187:30 PMBBmidget girls 3Fratelli's Phantoms (Niro-#1)Rankin arena
B1-25Nov 11 201810:30 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSSudbury Wolves Maj AARankin arena
Nov 12 20186:00 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSDionisi Stars (Team 2)Rankin arena
Nov 12 20187:30 PMMASoo Steelheads Midget ASoo Attack (Min. Midget A)Rankin arena
Nov 12 20188:00 PMMBPineridge Auto (team 1)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Nov 12 20189:30 PMMBAnd-Son Titans (team 2)Bucci’s Bandits (team 3)GFL Memorial Gardens
Nov 14 20186:00 PMBAWildcatsSK Steel (Team 1)Rankin arena
Nov 14 20186:30 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsGFL GrizzliesGFL Memorial Gardens
Nov 14 20187:30 PMBASoo Source for Sports (Team 3)Dionisi Stars (Team 2)Rankin arena
Nov 14 20187:30 PMBBRuscio Knights (Alcock #2)Steeltown Motors Thessalon Eagles John Rhodes rink 2
Nov 14 20189:00 PMBBSoo Thunder (Comba #6)Sault Blackhawks (Sepkowski #4)John Rhodes rink 2
Nov 16 20187:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSKapuskasing Sports Palace
Nov 16 20188:00 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSNew Liskeard Don Shepherdson
Nov 17 201811:00 AM PEEWEE MINOR AAA SOO JR.GREYHOUNDSNorth Bay West Ferris Arena
Nov 17 20185:00 PM PEEWEE MINOR AAA SOO JR.GREYHOUNDSNorth Bay West Ferris Arena
Nov 17 20185:00 PM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSTimmins Archie Dillon sports plex
Nov 17 20187:00 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSKapuskasing Sports Palace
Nov 17 20187:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSTimmins McIntyre Arena
Nov 18 20189:00 AM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSTimmins Archie Dillon sports plex
Nov 18 201811:00 AM PEEWEE MINOR AAA SOO JR.GREYHOUNDSNorth Bay West Ferris Arena
Nov 18 201812:30 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSKapuskasing Sports Palace
Nov 18 20181:00 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSTimmins McIntyre Arena
Nov 19 20186:30 PMMBBucci’s Bandits (team 3)Soo Steelheads (team 4)GFL Memorial Gardens
Nov 19 20187:30 PM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSBANTAM AA SOO GREYHOUNDSRankin arena
Nov 19 20188:00 PMMBPineridge Auto (team 1)And-Son Titans (team 2)GFL Memorial Gardens
Nov 19 20189:30 PMMAGFL GrizzliesSoo Attack (Min. Midget A)GFL Memorial Gardens
Nov 21 20186:00 PMBASoo Source for Sports (Team 3)WildcatsRankin arena
Nov 21 20187:30 PMBBFratelli's Phantoms (Niro-#1)TMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)John Rhodes rink 2
Nov 21 20187:30 PMMASoo Steelheads Midget AMIDGET AA Mrs B's BruinsRankin arena
Nov 21 20189:00 PMBBSault Blackhawks (Sepkowski #4)Ruscio Knights (Alcock #2)John Rhodes rink 2
Nov 22 20188:00 PMMBDesbaratsSoo Steelheads (team 4)GFL Memorial Gardens
Nov 22 20189:30 PMMBPineridge Auto (team 1)Bucci’s Bandits (team 3)GFL Memorial Gardens
Nov 23 20188:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSTimmins GFL Memorial Gardens
Nov 24 20181:00 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNickel City Sons AAAI.J. Coady Memorial Arena
B1-32Nov 24 20181:45 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSWest Ferris Trappers Maj AAPete Palangio (1)
Nov 24 20182:30 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSTimmins GFL Memorial Gardens
Nov 24 20184:00 PM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSNorth Bay Powassan
Nov 24 20188:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSNorth Bay Powassan
B1-34Nov 24 20188:30 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSWest Ferris Trappers Maj AAWest Ferris
Nov 25 201810:00 AM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSNorth Bay Powassan
B1-35Nov 25 201810:30 AM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSWest Ferris Trappers Maj AAPete Palangio (2)
Nov 25 201811:00 AM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNickel City Sons AAAI.J. Coady Memorial Arena
Nov 25 20182:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSNorth Bay Powassan
Nov 25 20183:30 PMBBSault Blackhawks (Sepkowski #4)midget girls 3GFL Memorial Gardens
Nov 25 20186:00 PMBBmidget girls 1Inside Out Contracting (Clark #5)Rankin arena
Nov 25 20187:30 PMBBmidget girls 2Soo Thunder (Comba #6)Rankin arena
Nov 26 20188:00 PMMBAnd-Son Titans (team 2)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Nov 26 20189:30 PMMBPineridge Auto (team 1)Soo Steelheads (team 4)GFL Memorial Gardens
Nov 28 20186:30 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSSoo Attack (Min. Midget A)GFL Memorial Gardens
Nov 28 20187:30 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Steeltown Motors Thessalon Eagles John Rhodes rink 2
Nov 28 20188:00 PMMASoo Steelheads Midget AGFL GrizzliesGFL Memorial Gardens
Nov 28 20189:00 PMBBInside Out Contracting (Clark #5)Sault Blackhawks (Sepkowski #4)John Rhodes rink 2
Nov 28 20189:30 PMBANorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)Dionisi Stars (Team 2)GFL Memorial Gardens
Nov 29 20188:00 PMMBBucci’s Bandits (team 3)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Nov 29 20188:00 PMBASK Steel (Team 1)Soo Source for Sports (Team 3)John Rhodes rink 2
Nov 29 20189:30 PMMBAnd-Son Titans (team 2)Pineridge Auto (team 1)GFL Memorial Gardens
Dec 01 201812:00 PMMBBlind riverPineridge Auto (team 1)John Rhodes rink 1
Dec 01 20181:00 PM PEEWEE MINOR AAA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Wolves John Rhodes rink 2
Dec 01 20186:00 PMMBBucci’s Bandits (team 3)Blind riverJohn Rhodes rink 2
Dec 01 20186:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSSudbury John Rhodes rink 1
Dec 01 20186:00 PM PEEWEE MINOR AAA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Wolves McMeeken
Dec 01 20187:30 PM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSNorth Bay John Rhodes rink 2
Dec 02 201810:00 AM PEEWEE MINOR AAA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Wolves Rankin arena
Dec 02 201810:30 AM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSNorth Bay John Rhodes rink 2
Dec 02 201811:30 AMMASoo Attack (Min. Midget A)Elliot LakeMcMeeken
Dec 02 201812:30 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSSudbury John Rhodes rink 2
Dec 02 20185:00 PMMAGFL GrizzliesElliot LakeJohn Rhodes rink 2
Dec 02 20186:00 PMBASoo Source for Sports (Team 3)Dionisi Stars (Team 2)John Rhodes rink 1
Dec 02 20187:30 PMBANorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)SK Steel (Team 1)John Rhodes rink 1
Dec 03 20188:00 PMMBDesbaratsPineridge Auto (team 1)GFL Memorial Gardens
Dec 03 20189:30 PMMBAnd-Son Titans (team 2)Soo Steelheads (team 4)GFL Memorial Gardens
Dec 05 20186:00 PMBAWildcatsNorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Dec 05 20187:30 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Soo Thunder (Comba #6)John Rhodes rink 2
Dec 05 20187:30 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsSoo Steelheads Midget ARankin arena
Dec 05 20189:00 PMBBFratelli's Phantoms (Niro-#1)Inside Out Contracting (Clark #5)John Rhodes rink 2
Dec 06 20186:00 PMBASK Steel (Team 1)Dionisi Stars (Team 2)Rankin arena
Dec 06 20186:30 PMBBSault Blackhawks (Sepkowski #4)Soo Thunder (Comba #6)John Rhodes rink 2
Dec 06 20187:30 PMBASoo Source for Sports (Team 3)Northern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Dec 06 20188:00 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Fratelli's Phantoms (Niro-#1)John Rhodes rink 2
Dec 06 20188:00 PMMBSoo Steelheads (team 4)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Dec 06 20189:30 PMMASoo Attack (Min. Midget A)MIDGET AA Mrs B's BruinsGFL Memorial Gardens
Dec 08 201812:00 PMMBAnd-Son Titans (team 2)Blind riverJohn Rhodes rink 2
P1-35Dec 08 20181:30 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Lady Wolves PW AAJohn Rhodes rink 2
Dec 08 20186:00 PMMBBlind riverBucci’s Bandits (team 3)GFL Memorial Gardens
Dec 08 20187:00 PM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSTimmins John Rhodes rink 1
P1-36Dec 08 20187:30 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Lady Wolves PW AAGFL Memorial Gardens
Dec 09 201810:30 AM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSTimmins John Rhodes rink 2
P1-37Dec 09 201810:30 AM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Lady Wolves PW AARankin arena
Dec 09 20186:00 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)midget girls 1GFL Memorial Gardens
Dec 09 20186:00 PMBBmidget girls 2Fratelli's Phantoms (Niro-#1)Rankin arena
Dec 09 20187:30 PMBBmidget girls 3Ruscio Knights (Alcock #2)Rankin arena
Dec 10 20186:00 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSoo Source for Sports (Team 3)Rankin arena
Dec 10 20187:30 PMMASoo Attack (Min. Midget A)MIDGET AA Mrs B's BruinsRankin arena
Dec 10 20188:00 PMMBBucci’s Bandits (team 3)And-Son Titans (team 2)GFL Memorial Gardens
Dec 10 20189:30 PMMBSoo Steelheads (team 4)Pineridge Auto (team 1)GFL Memorial Gardens
Dec 12 20186:00 PMBANorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)WildcatsRankin arena
Dec 12 20186:30 PMMASoo Steelheads Midget ABANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSGFL Memorial Gardens
Dec 12 20187:30 PMBASoo Source for Sports (Team 3)SK Steel (Team 1)Rankin arena
Dec 12 20187:30 PMBBSteeltown Motors Thessalon Eagles Soo Thunder (Comba #6)John Rhodes rink 2
Dec 12 20188:00 PMMBDesbaratsAnd-Son Titans (team 2)GFL Memorial Gardens
Dec 12 20189:00 PMBBInside Out Contracting (Clark #5)Fratelli's Phantoms (Niro-#1)John Rhodes rink 2
Dec 12 20189:30 PMMBBucci’s Bandits (team 3)Pineridge Auto (team 1)GFL Memorial Gardens
Dec 13 20186:00 PMBASK Steel (Team 1)Soo Source for Sports (Team 3)Rankin arena
Dec 13 20187:30 PMBANorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)Dionisi Stars (Team 2)Rankin arena
Dec 13 20188:00 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsGFL GrizzliesGFL Memorial Gardens
Dec 13 20189:30 PMMBPineridge Auto (team 1)Soo Steelheads (team 4)GFL Memorial Gardens
P1-41Dec 15 201812:00 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City Jr. Sons PeeWee AAChelmsford
Dec 15 201812:00 PMMBSoo Steelheads (team 4)Blind riverJohn Rhodes rink 2
Dec 15 201812:00 PMMASoo Attack (Min. Midget A)Elliot LakeJohn Rhodes rink 1
B1-44Dec 15 20181:30 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSNickel City Maj Bantam Jr SonsJohn Rhodes rink 2
Dec 15 20181:30 PMMAGFL GrizzliesMIDGET AA Mrs B's BruinsJohn Rhodes rink 1
Dec 15 20183:00 PM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSSudbury Chelmsford Arena
P1-43Dec 15 20184:00 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Lady Wolves PW AACambrian
Dec 15 20184:00 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSNorthBay minorsMemorial Arena
Dec 15 20185:30 PMMBBlind riverPineridge Auto (team 1)GFL Memorial Gardens
Dec 15 20186:00 PMMASoo Steelheads Midget AElliot LakeMcMeeken
Dec 15 20186:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSsudbury minorsJohn Rhodes rink 1
B1-46Dec 15 20187:00 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSNickel City Maj Bantam Jr SonsGFL Memorial Gardens
P1-81Dec 16 201810:00 AM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City Sons Minor PW AAAMassey Arena
Dec 16 201810:00 AM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSSudbury Chelmsford Arena
Dec 16 201810:00 AM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City Massey Community Center
B1-48Dec 16 201810:30 AM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSNickel City Maj Bantam Jr SonsJohn Rhodes rink 2
Dec 16 201812:30 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSsudbury minorsJohn Rhodes rink 2
P1-83Dec 16 20182:30 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City Sons Minor PW AAAMassey Arena
Dec 16 20182:30 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City Massey Community Center
Dec 16 20185:00 PMBBSoo Thunder (Comba #6)midget girls 1GFL Memorial Gardens
Dec 16 20186:00 PMBBmidget girls 3Inside Out Contracting (Clark #5)Rankin arena
Dec 16 20187:30 PMBBmidget girls 2Sault Blackhawks (Sepkowski #4)Rankin arena
Dec 17 20186:00 PMBANorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSRankin arena
Dec 17 20187:30 PMMAGFL GrizzliesMIDGET AA Mrs B's BruinsRankin arena
Dec 17 20188:00 PMMBPineridge Auto (team 1)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Dec 17 20189:30 PMMBSoo Steelheads (team 4)Bucci’s Bandits (team 3)GFL Memorial Gardens
Dec 19 20186:00 PMBAWildcatsNorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Dec 19 20186:30 PMMAGFL GrizzliesBANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSGFL Memorial Gardens
Dec 19 20187:30 PMBBSoo Thunder (Comba #6)Inside Out Contracting (Clark #5)John Rhodes rink 2
Dec 19 20187:30 PMBADionisi Stars (Team 2)SK Steel (Team 1)Rankin arena
Dec 19 20188:00 PMMASoo Attack (Min. Midget A)Soo Steelheads Midget AGFL Memorial Gardens
Dec 19 20189:00 PMBBSault Blackhawks (Sepkowski #4)TMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)John Rhodes rink 2
Dec 20 20186:00 PMBASK Steel (Team 1)Northern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Dec 20 20187:30 PMBADionisi Stars (Team 2)Soo Source for Sports (Team 3)Rankin arena
Dec 20 20188:00 PMMBDesbaratsBucci’s Bandits (team 3)GFL Memorial Gardens
Dec 20 20189:30 PMMBSoo Steelheads (team 4)And-Son Titans (team 2)GFL Memorial Gardens
Dec 21 20186:30 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsSoo Attack (Min. Midget A)GFL Memorial Gardens
Dec 21 20187:30 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSNew Liskeard Don Shepherdson
Dec 21 20187:30 PMBBRuscio Knights (Alcock #2)Soo Thunder (Comba #6)John Rhodes rink 2
Dec 21 20188:00 PMMASoo Steelheads Midget AGFL GrizzliesGFL Memorial Gardens
Dec 21 20189:00 PMBBFratelli's Phantoms (Niro-#1)Sault Blackhawks (Sepkowski #4)John Rhodes rink 2
Dec 22 20181:30 PMMBBucci’s Bandits (team 3)Blind riverJohn Rhodes rink 2
Dec 22 20182:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSTimmins McIntyre Arena
Dec 22 20186:30 PMMBPineridge Auto (team 1)Blind riverJohn Rhodes rink 2
Dec 23 201812:30 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSNew Liskeard Don Shepherdson
Dec 30 201812:30 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSSoo IndiansJohn Rhodes rink 2
Jan 02 20196:00 PMBADionisi Stars (Team 2)WildcatsRankin arena
Jan 02 20196:30 PMMASoo Attack (Min. Midget A)BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSGFL Memorial Gardens
Jan 02 20196:30 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSMIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSJohn Rhodes rink 2
Jan 02 20198:00 PMMAGFL GrizzliesSoo Steelheads Midget AGFL Memorial Gardens
Jan 02 20199:30 PMMBAnd-Son Titans (team 2)Bucci’s Bandits (team 3)GFL Memorial Gardens
Jan 03 20196:00 PMBANorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)SK Steel (Team 1)Rankin arena
Jan 03 20197:30 PMMASoo Attack (Min. Midget A)GFL GrizzliesRankin arena
Jan 03 20198:00 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Soo Thunder (Comba #6)GFL Memorial Gardens
Jan 03 20199:30 PMBBSault Blackhawks (Sepkowski #4)Inside Out Contracting (Clark #5)GFL Memorial Gardens
Jan 04 20197:00 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSsudbury minorsGarson arena
Jan 04 20197:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSSudbury McClelland CC
Jan 04 20197:30 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Inside Out Contracting (Clark #5)John Rhodes rink 2
Jan 04 20199:00 PMBBFratelli's Phantoms (Niro-#1)Soo Thunder (Comba #6)John Rhodes rink 2
Jan 05 201912:00 PMBBRuscio Knights (Alcock #2)Inside Out Contracting (Clark #5)John Rhodes rink 1
Jan 05 201912:00 PMMBBlind riverSoo Steelheads (team 4)John Rhodes rink 2
Jan 05 20191:00 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSNorthBay minorsMemorial Arena
Jan 05 20191:30 PMBBFratelli's Phantoms (Niro-#1)Steeltown Motors Thessalon Eagles John Rhodes rink 1
B1-52Jan 05 20191:30 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSNickel City Jr Sons Min AAJohn Rhodes rink 2
Jan 05 20191:30 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSSudbury coniston
Jan 05 20196:00 PMMBBlind riverAnd-Son Titans (team 2)John Rhodes rink 1
B1-53Jan 05 20198:00 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSNickel City Jr Sons Min AAJohn Rhodes rink 2
B1-54Jan 06 201910:30 AM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSNickel City Jr Sons Min AAJohn Rhodes rink 2
Jan 06 20191:30 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSNorth Bay Memorial Arena
Jan 06 20194:30 PMBBRuscio Knights (Alcock #2)midget girls 2GFL Memorial Gardens
Jan 06 20196:00 PMBBmidget girls 1Fratelli's Phantoms (Niro-#1)Rankin arena
Jan 06 20197:30 PMBBmidget girls 3TMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Rankin arena
Jan 07 20196:00 PMBASK Steel (Team 1)PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSRankin arena
Jan 07 20197:30 PMBADionisi Stars (Team 2)Northern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Jan 07 20198:00 PMMBDesbaratsSoo Steelheads (team 4)GFL Memorial Gardens
Jan 07 20199:30 PMMBPineridge Auto (team 1)And-Son Titans (team 2)GFL Memorial Gardens
Jan 09 20196:00 PMBASK Steel (Team 1)WildcatsRankin arena
Jan 09 20196:30 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSAAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSJohn Rhodes rink 2
P1-54Jan 09 20197:00 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City Sons Minor PW AAAT.M. Davies
Jan 09 20197:30 PMBADionisi Stars (Team 2)Northern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Jan 10 20196:00 PMBASoo Source for Sports (Team 3)SK Steel (Team 1)Rankin arena
Jan 10 20197:30 PMMASoo Steelheads Midget AMIDGET AA Mrs B's BruinsRankin arena
Jan 10 20198:00 PMBBSoo Thunder (Comba #6)Sault Blackhawks (Sepkowski #4)GFL Memorial Gardens
Jan 10 20199:30 PMBBFratelli's Phantoms (Niro-#1)Inside Out Contracting (Clark #5)GFL Memorial Gardens
Jan 11 20197:30 PMBBSteeltown Motors Thessalon Eagles Sault Blackhawks (Sepkowski #4)John Rhodes rink 2
B1-58Jan 11 20199:00 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSWest Ferris Trappers Min MidgetJohn Rhodes rink 2
Jan 12 20199:00 AMBANorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)SK Steel (Team 1)Rankin arena
B1-59Jan 12 201910:30 AM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSWest Ferris Trappers Min MidgetRankin arena
Jan 12 20191:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSSoo IndiansJohn Rhodes rink 2
Jan 12 20194:00 PM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSNickel City Sons AAARankin arena
B1-60Jan 12 20195:30 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSWest Ferris Trappers Min MidgetJohn Rhodes rink 2
Jan 12 20197:00 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSNew Liskeard John Rhodes rink 2
P1-58Jan 13 20199:30 AM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City Jr. Sons PeeWee AAGFL Memorial Gardens
P1-56Jan 13 20199:30 AM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City Jr. Sons PeeWee AAGFL Memorial Gardens
Jan 13 20199:30 AM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City GFL Memorial Gardens
Jan 13 201910:00 AM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSNickel City Sons AAARankin arena
Jan 13 201910:30 AM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSNew Liskeard John Rhodes rink 2
Jan 13 20191:30 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City John Rhodes rink 2
P1-73Jan 13 20191:30 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City Jr. Sons PeeWee AAJohn Rhodes rink 1
Jan 13 20192:30 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSMIDGET AA Mrs B's BruinsGFL Memorial Gardens
Jan 13 20193:00 PMBBFratelli's Phantoms (Niro-#1)midget girls 2John Rhodes rink 2
Jan 13 20196:00 PMBBmidget girls 3Ruscio Knights (Alcock #2)Rankin arena
Jan 13 20197:30 PMBBmidget girls 1Inside Out Contracting (Clark #5)Rankin arena
Jan 14 20196:00 PMMASoo Attack (Min. Midget A)MIDGET AA Mrs B's BruinsRankin arena
Jan 14 20197:30 PM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSBANTAM AA SOO GREYHOUNDSRankin arena
Jan 14 20198:00 PMMBDesbaratsAnd-Son Titans (team 2)GFL Memorial Gardens
Jan 14 20199:30 PMMBBucci’s Bandits (team 3)Soo Steelheads (team 4)GFL Memorial Gardens
Jan 16 20196:00 PMBAWildcatsSoo Source for Sports (Team 3)Rankin arena
Jan 16 20197:30 PMBANorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)SK Steel (Team 1)Rankin arena
Jan 16 20198:00 PMBBFratelli's Phantoms (Niro-#1)Ruscio Knights (Alcock #2)GFL Memorial Gardens
Jan 16 20199:30 PMBBSoo Thunder (Comba #6)Inside Out Contracting (Clark #5)GFL Memorial Gardens
Jan 17 20196:00 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsGFL GrizzliesRankin arena
Jan 17 20197:30 PMMASoo Attack (Min. Midget A)Soo Steelheads Midget ARankin arena
Jan 19 201910:30 AMBASK Steel (Team 1)Soo Source for Sports (Team 3)Rankin arena
Jan 19 201912:00 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsElliot LakeJohn Rhodes rink 2
P1-59Jan 19 20191:30 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Lady Wolves Bant BBJohn Rhodes rink 2
Jan 19 20192:30 PMMBBucci’s Bandits (team 3)Blind riverGFL Memorial Gardens
Jan 19 20194:00 PMMASoo Steelheads Midget ASoo Attack (Min. Midget A)GFL Memorial Gardens
Jan 19 20195:30 PMMAGFL GrizzliesElliot LakeGFL Memorial Gardens
Jan 19 20197:00 PMMBPineridge Auto (team 1)Blind riverGFL Memorial Gardens
P1-60Jan 19 20197:30 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Lady Wolves Bant BBJohn Rhodes rink 1
P1-61Jan 20 201912:30 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Lady Wolves Bant BBJohn Rhodes rink 2
Jan 20 20195:00 PMBBInside Out Contracting (Clark #5)midget girls 2John Rhodes rink 2
Jan 20 20196:00 PMBBmidget girls 1Sault Blackhawks (Sepkowski #4)Rankin arena
Jan 20 20197:30 PMBBmidget girls 3Soo Thunder (Comba #6)Rankin arena
Jan 21 20196:00 PMBADionisi Stars (Team 2)PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSRankin arena
Jan 21 20197:30 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsSoo Attack (Min. Midget A)Rankin arena
Jan 21 20198:00 PMMBPineridge Auto (team 1)Soo Steelheads (team 4)GFL Memorial Gardens
Jan 21 20199:30 PMMBBucci’s Bandits (team 3)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Jan 23 20196:00 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSSoo Steelheads Midget ARankin arena
Jan 23 20196:30 PMBASoo Source for Sports (Team 3)SK Steel (Team 1)GFL Memorial Gardens
Jan 23 20197:30 PMBBInside Out Contracting (Clark #5)Steeltown Motors Thessalon Eagles John Rhodes rink 2
Jan 23 20197:30 PMMAGFL GrizzliesMIDGET AA Mrs B's BruinsRankin arena
Jan 23 20198:00 PMMBDesbaratsPineridge Auto (team 1)GFL Memorial Gardens
Jan 23 20199:00 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Ruscio Knights (Alcock #2)John Rhodes rink 2
Jan 23 20199:30 PMMBAnd-Son Titans (team 2)Soo Steelheads (team 4)GFL Memorial Gardens
Jan 24 20198:00 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsSoo Steelheads Midget AJohn Rhodes rink 2
Jan 24 20198:00 PMBBInside Out Contracting (Clark #5)Ruscio Knights (Alcock #2)GFL Memorial Gardens
Jan 24 20199:30 PMBBSault Blackhawks (Sepkowski #4)TMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)GFL Memorial Gardens
Jan 25 20197:00 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Fratelli's Phantoms (Niro-#1)GFL Memorial Gardens
Jan 25 20198:30 PMBBRuscio Knights (Alcock #2)Sault Blackhawks (Sepkowski #4)GFL Memorial Gardens
Jan 26 201912:00 PMMASoo Steelheads Midget AElliot LakeJohn Rhodes rink 1
Jan 26 201912:00 PMMBSoo Steelheads (team 4)Blind riverJohn Rhodes rink 2
Jan 26 20193:30 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNickel City Sons AAAChelmsford Arena
Jan 26 20196:00 PMMASoo Attack (Min. Midget A)Elliot LakeJohn Rhodes rink 1
Jan 26 20196:30 PMMBAnd-Son Titans (team 2)Blind riverJohn Rhodes rink 2
Jan 26 20197:30 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsGFL GrizzliesJohn Rhodes rink 1
Jan 26 20198:00 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNickel City Sons AAAChelmsford Arena
Jan 27 201910:00 AM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNickel City Sons AAAChelmsford Arena
Jan 27 20192:00 PMBADionisi Stars (Team 2)Soo Source for Sports (Team 3)John Rhodes rink 2
Jan 27 20193:30 PMBASK Steel (Team 1)Northern Chiro. and Physio Knights (team 4)John Rhodes rink 2
Jan 27 20195:00 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)midget girls 2John Rhodes rink 2
Jan 27 20196:00 PMBBmidget girls 1Ruscio Knights (Alcock #2)Rankin arena
Jan 27 20197:30 PMBBmidget girls 3Fratelli's Phantoms (Niro-#1)Rankin arena
Jan 28 20196:30 PMMBSoo Steelheads (team 4)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Jan 28 20198:00 PMMBPineridge Auto (team 1)Bucci’s Bandits (team 3)GFL Memorial Gardens
Jan 28 20199:30 PMBBInside Out Contracting (Clark #5)TMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)GFL Memorial Gardens
Jan 30 20197:30 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSGFL GrizzliesJohn Rhodes rink 2
Jan 30 20199:00 PMBBSoo Thunder (Comba #6)TMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)John Rhodes rink 2
Jan 31 20196:00 PMMASoo Attack (Min. Midget A)MIDGET AA Mrs B's BruinsRankin arena
Jan 31 20197:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSSoo IndiansNorris Center
Jan 31 20197:30 PMMAGFL GrizzliesSoo Steelheads Midget ARankin arena
Feb 01 20197:30 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSSudbury McClelland CC
Feb 02 20199:00 AMBADionisi Stars (Team 2)SK Steel (Team 1)Rankin arena
P1-67Feb 02 201910:30 AM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Wolves PeeWee AARankin arena
Feb 02 20191:15 PM PEEWEE MINOR AAA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Wolves Countryside arena #2
P1-70Feb 02 20195:30 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Wolves PeeWee AAJohn Rhodes rink 2
Feb 02 20196:00 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNickel City Sons AAAMcMeeken
Feb 02 20197:00 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSsudbury minorsMcClelland CC
Feb 02 20197:45 PM PEEWEE MINOR AAA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Wolves Countryside arena #2
B1-71Feb 02 20198:00 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSNickel City Maj Bantam Jr SonsChelmsford
Feb 03 201910:00 AM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNickel City Sons AAARankin arena
Feb 03 201911:15 AM PEEWEE MINOR AAA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Wolves Countryside arena #2
Feb 03 201911:30 AMBBSoo Thunder (Comba #6)TMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)McMeeken
P1-71Feb 03 201912:00 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSWest Ferris Trappers PW AAPete Palangio (2)
Feb 03 20191:00 PMBBInside Out Contracting (Clark #5)Sault Blackhawks (Sepkowski #4)McMeeken
Feb 03 20192:30 PM MIDGET AAA RIVERCITY MOTORSPORTS SOO THUNDERBIRDSSudbury Countryside Arena #1
Feb 04 20196:00 PMBASoo Source for Sports (Team 3)PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSRankin arena
Feb 04 20197:30 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsSoo Attack (Min. Midget A)Rankin arena
Feb 04 20198:00 PMMBSoo Steelheads (team 4)Bucci’s Bandits (team 3)GFL Memorial Gardens
Feb 04 20199:30 PMMBAnd-Son Titans (team 2)Pineridge Auto (team 1)GFL Memorial Gardens
Feb 06 20196:00 PMBAWildcatsDionisi Stars (Team 2)Rankin arena
Feb 06 20197:30 PMBBSteeltown Motors Thessalon Eagles Fratelli's Phantoms (Niro-#1)John Rhodes rink 2
Feb 06 20197:30 PMBASoo Source for Sports (Team 3)Northern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Feb 06 20199:00 PMBBSault Blackhawks (Sepkowski #4)Inside Out Contracting (Clark #5)John Rhodes rink 2
Feb 07 20196:00 PMMAGFL GrizzliesSoo Attack (Min. Midget A)Rankin arena
Feb 07 20197:30 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsSoo Steelheads Midget ARankin arena
Feb 07 20198:00 PMBBFratelli's Phantoms (Niro-#1)Sault Blackhawks (Sepkowski #4)GFL Memorial Gardens
Feb 07 20199:30 PMBBRuscio Knights (Alcock #2)Soo Thunder (Comba #6)GFL Memorial Gardens
Feb 08 20197:00 PMBBRuscio Knights (Alcock #2)Fratelli's Phantoms (Niro-#1)GFL Memorial Gardens
Feb 08 20198:30 PMBBInside Out Contracting (Clark #5)Soo Thunder (Comba #6)GFL Memorial Gardens
B1-77Feb 09 201911:00 AM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSWest Ferris Trappers Min MidgetWest Ferris
Feb 09 201912:00 PMMBBlind riverBucci’s Bandits (team 3)John Rhodes rink 2
Feb 09 20191:30 PMMAGFL GrizzliesElliot LakeJohn Rhodes rink 2
Feb 09 20193:00 PM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSSudbury Chelmsford Arena
P1-74Feb 09 20193:30 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Lady Wolves Bant BBCountryside (1)
B1-78Feb 09 20194:00 PM BANTAM AA SOO GREYHOUNDSWest Ferris Trappers Min MidgetWest Ferris
Feb 09 20196:00 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsElliot LakeJohn Rhodes rink 2
Feb 09 20196:00 PMMBBlind riverPineridge Auto (team 1)John Rhodes rink 1
Feb 09 20197:30 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNorth Bay John Rhodes rink 2
Feb 09 20198:00 PM AAA MINOR MIDGET SOO THUNDERBIRDSNorthBay minorsPowassan
Feb 10 201910:00 AM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSSudbury Chelmsford Arena
Feb 10 201910:30 AM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNorth Bay John Rhodes rink 2
P1-7Feb 10 201910:45 AM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Wolves PeeWee AACentennial
P1-62Feb 10 20193:00 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Wolves PeeWee AACambrian
Feb 10 20195:00 PMBBSault Blackhawks (Sepkowski #4)midget girls 3John Rhodes rink 2
Feb 10 20196:00 PMBBmidget girls 1TMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Rankin arena
Feb 10 20197:30 PMBBmidget girls 2Soo Thunder (Comba #6)Rankin arena
Feb 11 20196:00 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSNorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Feb 11 20197:30 PMBADionisi Stars (Team 2)Soo Source for Sports (Team 3)Rankin arena
Feb 11 20198:00 PMMBDesbaratsAnd-Son Titans (team 2)GFL Memorial Gardens
Feb 11 20199:30 PMMBBucci’s Bandits (team 3)Pineridge Auto (team 1)GFL Memorial Gardens
Feb 13 20196:00 PMBAWildcatsSK Steel (Team 1)Rankin arena
Feb 13 20197:30 PMBANorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)Dionisi Stars (Team 2)Rankin arena
Feb 13 20197:30 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Sault Blackhawks (Sepkowski #4)John Rhodes rink 2
Feb 13 20199:00 PMBBRuscio Knights (Alcock #2)Inside Out Contracting (Clark #5)John Rhodes rink 2
Feb 13 20199:30 PMMBBucci’s Bandits (team 3)And-Son Titans (team 2)GFL Memorial Gardens
Feb 14 20196:00 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsSoo Steelheads Midget ARankin arena
Feb 14 20197:30 PMMASoo Attack (Min. Midget A)GFL GrizzliesRankin arena
Feb 14 20198:00 PMBBFratelli's Phantoms (Niro-#1)Soo Thunder (Comba #6)GFL Memorial Gardens
Feb 14 20199:30 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Ruscio Knights (Alcock #2)GFL Memorial Gardens
Feb 16 20199:00 AM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSTimmins Archie Dillon sports plex
P1-78Feb 16 201912:00 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSNickel City Jr. Sons PeeWee AAChelmsford
P1-79Feb 16 20193:30 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Lady Wolves Bant BBCountryside (1)
Feb 16 20194:00 PM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNorth Bay Powassan
Feb 16 20195:00 PM BANTAM MINOR AAA SOO GREYHOUNDSTimmins Archie Dillon sports plex
Feb 17 201910:00 AM BANTAM MAJOR AAA SOO GREYHOUNDSNorth Bay Powassan
P1-85Feb 17 20191:15 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Wolves PeeWee AACountryside (2)
Feb 20 20196:00 PMBASoo Source for Sports (Team 3)WildcatsRankin arena
Feb 20 20196:30 PMMBSoo Steelheads (team 4)Pineridge Auto (team 1)GFL Memorial Gardens
Feb 20 20197:30 PMBADionisi Stars (Team 2)Northern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Feb 20 20197:30 PMBBSteeltown Motors Thessalon Eagles Ruscio Knights (Alcock #2)John Rhodes rink 2
Feb 20 20198:00 PMMBDesbaratsBucci’s Bandits (team 3)GFL Memorial Gardens
Feb 20 20199:00 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Inside Out Contracting (Clark #5)John Rhodes rink 2
Feb 20 20199:30 PMMASoo Attack (Min. Midget A)MIDGET AA Mrs B's BruinsGFL Memorial Gardens
Feb 21 20196:00 PMBASK Steel (Team 1)Northern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Feb 21 20197:30 PMMASoo Steelheads Midget AGFL GrizzliesRankin arena
Feb 21 20198:00 PMBBRuscio Knights (Alcock #2)Sault Blackhawks (Sepkowski #4)GFL Memorial Gardens
Feb 21 20199:30 PMBBTMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)Fratelli's Phantoms (Niro-#1)GFL Memorial Gardens
Feb 22 20197:00 PMBBSault Blackhawks (Sepkowski #4)Fratelli's Phantoms (Niro-#1)GFL Memorial Gardens
Feb 22 20198:30 PMBBSoo Thunder (Comba #6)Ruscio Knights (Alcock #2)GFL Memorial Gardens
Feb 23 20192:30 PMMBBlind riverSoo Steelheads (team 4)GFL Memorial Gardens
Feb 23 20197:00 PMMBBlind riverAnd-Son Titans (team 2)GFL Memorial Gardens
Feb 24 201911:30 AMMASoo Steelheads Midget AElliot LakeMcMeeken
Feb 24 20195:00 PMMAGFL GrizzliesElliot LakeGFL Memorial Gardens
Feb 25 20196:00 PMBADionisi Stars (Team 2)SK Steel (Team 1)Rankin arena
Feb 25 20197:30 PMBANorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)Soo Source for Sports (Team 3)Rankin arena
Feb 25 20198:00 PMMBPineridge Auto (team 1)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Feb 25 20199:30 PMMBSoo Steelheads (team 4)And-Son Titans (team 2)GFL Memorial Gardens
Feb 27 20196:00 PMBASK Steel (Team 1)Soo Source for Sports (Team 3)Rankin arena
Feb 27 20197:30 PMBBSoo Thunder (Comba #6)Fratelli's Phantoms (Niro-#1)John Rhodes rink 2
Feb 27 20197:30 PMMASoo Attack (Min. Midget A)Soo Steelheads Midget ARankin arena
Feb 27 20199:00 PMBBRuscio Knights (Alcock #2)TMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)John Rhodes rink 2
Feb 28 20196:00 PMBADionisi Stars (Team 2)Northern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Feb 28 20197:30 PMMAGFL GrizzliesMIDGET AA Mrs B's BruinsRankin arena
Feb 28 20198:00 PMMBSoo Steelheads (team 4)DesbaratsGFL Memorial Gardens
Feb 28 20199:30 PMMBAnd-Son Titans (team 2)Bucci’s Bandits (team 3)GFL Memorial Gardens
Mar 02 20199:00 AMBANorthern Chiro. and Physio Knights (team 4)Soo Source for Sports (Team 3)Rankin arena
Mar 02 201910:30 AMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsElliot LakeRankin arena
P1-87Mar 02 20194:00 PM PEEWEE MAJOR AA SOO JR.GREYHOUNDSSudbury Lady Wolves PW AACambrian
Mar 02 20194:00 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsElliot LakeGFL Memorial Gardens
Mar 04 20196:00 PMBASoo Source for Sports (Team 3)Dionisi Stars (Team 2)Rankin arena
Mar 04 20197:30 PMMAMIDGET AA Mrs B's BruinsSoo Steelheads Midget ARankin arena
Mar 06 20196:00 PMBASK Steel (Team 1)Dionisi Stars (Team 2)Rankin arena
Mar 06 20197:30 PMBASoo Source for Sports (Team 3)Northern Chiro. and Physio Knights (team 4)Rankin arena
Mar 06 20197:30 PMBBSault Blackhawks (Sepkowski #4)Ruscio Knights (Alcock #2)John Rhodes rink 2
Mar 06 20199:00 PMBBFratelli's Phantoms (Niro-#1)TMS Truck Centre Hawks (Payeur #3)John Rhodes rink 2
Mar 07 20198:00 PMBBInside Out Contracting (Clark #5)Fratelli's Phantoms (Niro-#1)GFL Memorial Gardens
Mar 07 20199:30 PMBBSault Blackhawks (Sepkowski #4)Soo Thunder (Comba #6)GFL Memorial Gardens
Printed from saultmajorhockey.ca on Tuesday, October 23, 2018 at 12:20 AM