John Rhodes rink 2, Venues (Sault Major Hockey)

PrintVenue Calendar
<< PrevNovember, 2020Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Oct 25Oct 26Oct 27Oct 28Oct 29Oct 30Oct 31
BA
U15 P5 G1 Sepkowski
10:30 AM-11:30 AM
Practice
U11 P1 Jarrett
11:30 AM
Intrasquad
Team B @ Team A
BA - U15 P4 G1 (Gioia) & BA - U15 P4 G2 (Lamming)
12:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team A
BA - U15 P4 G2 (Lamming) & BA - U15 P4 G1 (Gioia)
1:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team C
MA - U18 P4 Junior steelheads & MA - U18 P4 G2 Bonifero
2:30 PM
Intrasquad
Team C @ Team A
MA - U18 P4 G2 Bonifero & MA - U18 P4 Junior steelheads
3:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team B
U13 P2 Fera
4:30 PM-5:30 PM
Practice
MA
U18 P3 G1 Slobodecki
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
6:30 PM-8:00 PM
Practice
U15 P1 Deluca
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
6:30 PM-8:00 PM
Practice
BA
U15 P4 G2 (Lamming)
8:00 PM-9:00 PM
Practice
MA
U18 P2 G2 Greco
9:00 PM-10:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
5:00 PM-6:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
6:30 PM-8:00 PM
Practice
U15 P1 Deluca
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
12:00 PM-1:00 PM
Practice
U15 P2 Coletti
1:00 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
U15 P1 Deluca
2:00 PM-3:00 PM
Practice
01020304050607
BA
U15 P5 G1 Sepkowski
10:30 AM-11:30 AM
Practice
U11 P1 Jarrett
11:30 AM-12:30 PM
Practice
BA - U15 P4 G1 (Gioia) & BA - U15 P4 G2 (Lamming)
12:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
BA - U15 P4 G2 (Lamming) & BA - U15 P4 G1 (Gioia)
1:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team C
MA - U18 P4 Junior steelheads & MA - U18 P4 G2 Bonifero
2:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team A
MA - U18 P4 G2 Bonifero & MA - U18 P4 Junior steelheads
3:30 PM
Intrasquad
Team C @ Team B
U13 P2 Fera
4:30 PM-5:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
6:30 PM-8:00 PM
Practice
U15 P1 Deluca
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
6:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
BA
U15 P4 G2 (Lamming)
8:00 PM-9:00 PM
Practice
MA
U18 P2 G2 Greco
9:00 PM-10:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
5:00 PM-6:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
6:30 PM-8:00 PM
Practice
U15 P1 Deluca
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
12:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
U15 P2 Coletti
1:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
U15 P1 Deluca
2:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
U18 P1 Henderson
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U18 P1 Gagnon
6:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
MA - U18 P2 Soo Steelheads & MA - U18 P2 G2 Greco
7:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
MA - U18 P2 G2 Greco & MA - U18 P2 Soo Steelheads
8:30 PM
Intrasquad
Team C @ Team D
08091011121314
BA
U15 P5 G1 Sepkowski
10:30 AM-11:30 AM
Practice
U11 P1 Jarrett
11:30 AM-12:30 PM
Practice
BA - U15 P4 G1 (Gioia) & BA - U15 P4 G2 (Lamming)
12:30 PM
Intrasquad
Team C @ Team A
BA - U15 P4 G2 (Lamming) & BA - U15 P4 G1 (Gioia)
1:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team B
MA - U18 P4 Junior steelheads & MA - U18 P4 G2 Bonifero
2:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
MA - U18 P4 G2 Bonifero & MA - U18 P4 Junior steelheads
3:30 PM
Intrasquad
Team C @ Team D
U13 P2 Fera
4:30 PM-5:30 PM
Practice
BA
U15 P3 G2 (Buzanko)
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
5:00 PM-6:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
6:30 PM-8:00 PM
Practice
U15 P1 Deluca
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
5:00 PM-6:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
6:30 PM-8:00 PM
Practice
U15 P1 Deluca
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
12:30 PM-1:30 PM
Practice
U15 P2 Coletti
1:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
U15 P1 Deluca
2:30 PM-3:30 PM
Practice
15161718192021
BA
U15 P5 G1 Sepkowski
10:30 AM-11:30 AM
Practice
U11 P1 Jarrett
11:30 AM-12:30 PM
Practice
BA - U15 P4 G1 (Gioia) & BA - U15 P4 G2 (Lamming)
12:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team A
BA - U15 P4 G2 (Lamming) & BA - U15 P4 G1 (Gioia)
1:30 PM
Intrasquad
Team C @ Team B
MA - U18 P4 Junior steelheads & MA - U18 P4 G2 Bonifero
2:30 PM
Intrasquad
Team C @ Team A
MA - U18 P4 G2 Bonifero & MA - U18 P4 Junior steelheads
3:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team D
U13 P2 Fera
4:30 PM-5:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
5:00 PM-6:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
6:30 PM-8:00 PM
Practice
U15 P1 Deluca
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
6:30 PM-8:30 PM
Practice
BA
U15 P4 G2 (Lamming)
8:30 PM-9:30 PM
Practice
MA
U18 P2 G2 Greco
9:30 PM-10:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
5:00 PM-7:00 PM
Practice
U15 P1 Cruise
7:00 PM-8:15 PM
Practice
U15 P1 Deluca
8:15 PM-9:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
12:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
U15 P2 Coletti
1:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
U15 P1 Deluca
2:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
U18 P1 Henderson
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U18 P1 Gagnon
6:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
MA - U18 P2 Soo Steelheads & MA - U18 P2 G2 Greco
7:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team A
MA - U18 P2 G2 Greco & MA - U18 P2 Soo Steelheads
8:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team C
22232425262728
BA
U15 P5 G1 Sepkowski
10:30 AM-11:30 AM
Practice
U11 P1 Jarrett
11:30 AM-12:30 PM
Practice
BA - U15 P4 G1 (Gioia) & BA - U15 P4 G2 (Lamming)
12:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
BA - U15 P4 G2 (Lamming) & BA - U15 P4 G1 (Gioia)
1:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team C
MA - U18 P4 Junior steelheads & MA - U18 P4 G2 Bonifero
2:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team A
MA - U18 P4 G2 Bonifero & MA - U18 P4 Junior steelheads
3:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team C
U13 P2 Fera
4:30 PM-5:30 PM
Practice
MA
U18 P3 G1 Slobodecki
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
6:30 PM-8:00 PM
Practice
U15 P1 Deluca
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
6:30 PM-8:00 PM
Practice
BA
U15 P4 G2 (Lamming)
8:00 PM-9:00 PM
Practice
MA
U18 P2 G2 Greco
9:00 PM-10:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
5:00 PM-6:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
6:30 PM-8:00 PM
Practice
U15 P1 Deluca
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
12:30 PM-1:30 PM
Practice
U15 P2 Coletti
1:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
U15 P1 Deluca
2:30 PM-3:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
3:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
U18 P1 Gagnon
4:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
2930Dec 01Dec 02Dec 03Dec 04Dec 05
BA
U15 P5 G1 Sepkowski
10:30 AM-11:30 AM
Practice
U11 P1 Jarrett
11:30 AM-12:30 PM
Practice
BA - U15 P4 G1 (Gioia) & BA - U15 P4 G2 (Lamming)
12:30 PM
Intrasquad
Team C @ Team A
BA - U15 P4 G2 (Lamming) & BA - U15 P4 G1 (Gioia)
1:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team B
MA - U18 P4 Junior steelheads & MA - U18 P4 G2 Bonifero
2:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
MA - U18 P4 G2 Bonifero & MA - U18 P4 Junior steelheads
3:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team C
U13 P2 Fera
4:30 PM-5:30 PM
Practice
BA
U15 P5 G2 Clayton
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
6:30 PM-8:00 PM
Practice
U15 P1 Deluca
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
6:30 PM-8:00 PM
Practice
BA
U15 P4 G2 (Lamming)
8:00 PM-9:00 PM
Practice
MA
U18 P2 G2 Greco
9:00 PM-10:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
5:00 PM-6:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
6:30 PM-8:00 PM
Practice
U15 P1 Deluca
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
12:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
U15 P2 Coletti
1:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
U15 P1 Deluca
2:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
U18 P1 Henderson
5:30 PM
vs. Sudbury Wolves
MA - U18 P2 Soo Steelheads & MA - U18 P2 G2 Greco
7:30 PM
Intrasquad
Team C @ Team A
MA - U18 P2 G2 Greco & MA - U18 P2 Soo Steelheads
8:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team B
Dec 06Dec 07Dec 08Dec 09Dec 10Dec 11Dec 12
U18 P1 Henderson
10:30 AM
vs. Sudbury Wolves
BA - U15 P4 G1 (Gioia) & BA - U15 P4 G2 (Lamming)
12:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team A
BA - U15 P4 G2 (Lamming) & BA - U15 P4 G1 (Gioia)
1:30 PM
Intrasquad
Team C @ Team B
MA - U18 P4 Junior steelheads & MA - U18 P4 G2 Bonifero
2:30 PM
Intrasquad
Team C @ Team A
MA - U18 P4 G2 Bonifero & MA - U18 P4 Junior steelheads
3:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team B
U13 P2 Fera
4:30 PM-5:30 PM
Practice
MA
U18 P3 G1 Slobodecki
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
5:30 PM-6:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
6:30 PM-8:00 PM
Practice
U15 P1 Deluca
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
6:30 PM-8:00 PM
Practice
BA
U15 P4 G2 (Lamming)
8:00 PM-9:00 PM
Practice
MA
U18 P2 G2 Greco
9:00 PM-10:30 PM
Practice
U18 P1 Henderson
5:00 PM-6:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
6:30 PM-8:00 PM
Practice
U15 P1 Deluca
8:00 PM-9:30 PM
Practice
U15 P1 Cruise
12:30 PM-1:30 PM
Practice
U15 P2 Coletti
1:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
U15 P1 Deluca
2:30 PM-3:30 PM
Practice
U18 P1 Gagnon
6:30 PM
Intrasquad
Team B @ Team A
MA - U18 P2 Soo Steelheads & MA - U18 P2 G2 Greco
7:30 PM
Intrasquad
Team D @ Team A
MA - U18 P2 G2 Greco & MA - U18 P2 Soo Steelheads
8:30 PM
Intrasquad
Team C @ Team B
Venue Details
Google Maps
John Rhodes rink 2
elizabeth , sault ste. marie, on  
  • Current Season

    No Scores Reported
  • All-Time

    107 - 85 - 18
Printed from saultmajorhockey.ca on Tuesday, November 24, 2020 at 6:49 PM